Ολοκληρώθηκε και ο τελευταίος αγώνας του φετινού Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Regularity Rally Ιστορικών Αυτοκίνητων, Argolida Classic Rally Regularity 2019, που έγινε την Κυριακή 1 Δεκεμβρίου 2019 στην Αργολίδα , από το σωματείο Α.Λ.Μ.Α 4Χ4 ΝΑΥΠΛΙΟΥ.
Η εκκίνηση του αγώνα έγινε στην Πλατεία Φιλελλήνων με θέα το Μπούρτζι και φόντο το Παλαμήδι. Στο πρώτο σκέλος είχε προορισμό την Παλαιά Επίδαυρο μέσω 4 εντυπωσιακών Ε.Δ., όπως η θρυλική Ακροπολική «Καρναζέικα». Η εκκίνηση του δευτέρου και τελευταίου σκέλους έγινε μετά από διάλειμμα 30′ και με τελικό προορισμό του αγώνα το Φουγάρο. Στο σκέλος αυτό τα πληρώματα ολοκληρώσαν 3 συναρπαστικές Ε.Δ.
![](https://www.alak.gr/wp-content/uploads/2019/12/78041061_10221657999306151_1321562184303509504_n-1.jpg)
Δείτε τα αποτελέσματα