Aπό τον πολυχώρο Φουγάρο στο Ναύπλιο ξεκινησε σήμερα το μεσημέρι το Arcadia Classic Tour 2016 , οι 30 συμμετέχοντες θα διανύσουν 140 περίπου χιλιόμετρα και θα εκτελέσουν 6 δοκιμασίες ακριβείας με πολλαπλές χρονομετρήσεις πριν καταλήξουν στον προορισμό τους, τη Βυτίνα και το ξενοδοχείο ART MAINALON.
H 2η ημέρα περιλαμβάνει 70 ακόμα χιλιόμετρα απολαυστικής οδήγησης με 5 ΕΔΑ μέσα στο πολύχρωμο τοπίο της Αρκαδικής γης πριν τον τερματισμό και την απονομή.
Δείτε τις ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ
ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Δείτε live τα αποτελέσματα:
[iframe src=”http://www.sportstiming.gr/live/results/auto/regularity/REG16ARCADIA/” width=”100%” height=”500″]
Αrcadia Classic Tour 2016: Eκκίνηση από το Φουγάρο
![](https://www.alak.gr/wp-content/uploads/2016/04/13043345_10206300663210743_850269046019744053_n.jpg)