Η Οργανωτική Επιτροπή και το Δ.Σ της Α.Λ.Α.Κορινθίας σεβόμενοι την ιστορία της λέσχης , τους αγωνιζόμενους , τους χορηγούς και τους θεατές αποφάσισαν την ματαίωση του 36ου Rally Sprint Koρίνθου που ήταν προγραμματισμένο να γίνει 22&23 Οκτώβρη 2016.
Ο λόγος της απόφασης αυτής είναι ο ΜΗ ικανός για την διεξαγωγή του αγώνα αριθμός συμμετοχών.
Ευχαριστούμε θερμά τους αθλητές που δήλωσαν συμμετοχή στον αγώνα ,και τους χορηγούς μας Ασημάκης Ανταλλακτικά & Λιπαντικά COMMA που είναι πάντα δίπλα μας .
Το Δ.Σ της Α.Λ.Α.ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
36o Rally Sprint Κορίνθου : Mαταίωση του αγώνα
![](https://www.alak.gr/wp-content/uploads/2016/10/14686557_366682347004209_2024269594_n.jpg)